uzun süre havada kalabilen drone

Drone’larla ilgili en temel sorunun ne olduğunu sorsak çoğu kişi kullanım süresi diyecektir. Çekim kalitesi, sensörleri ve hızıyla ilgili sürekli olarak geliştirmelerin yapıldığı drone’lar buna rağmen pil konusunda ciddi bir gelişme kaydedemiyor. Piyasada bulunan mevcut modeller ortalama 30 dakika boyunca uçabiliyor. Bazı modifiye edilmiş drone’ların uçuş süreleri 2-3 saati bulabiliyor ancak bu modeller hem çok ağır ve büyük oluyor hem de son kullanıcı tarafından satın alınamıyor. V-Coptr Falcon isimli drone kullanım süresi ile uzun süre havada kalabilen drone arayanlara hitap ediyor.

Uzun süre havada kalabilen drone arayanlar V-Coptr’a mutlaka göz atmalı

Zero Zero Robotics tarafından geliştirilen V-Coptr Falcon, 50 dakika uçuş süresi vadediyor. Diğer drone’lara nazaran biraz daha büyük bir gövdeyle gelen bu drone, teknik açıdan da oldukça güçlü özellikler sunuyor. 4K video çekme özelliğine sahip olan kamerasının 3 eksenli görüntü sabitleme sunduğu belirtiliyor. 7 kilometre uzaktan kontrol edilebilen V-Coptr, uzun süre havada kalabildiği  için uzaklara gitse bile herhangi bir endişeye mahal vermiyor.

Henüz piyasaya sürülmemiş olan modelin 2020’nin Şubat ayında satışa sunulacağı ifae ediliyor. Cihazın fiyatının ise 699 dolar olduğu belirtiliyor. Drone meraklıları şimdiden 100 dolar ödeme yaparak cihazı ayırtırabiliyor. Daha sonrasında 599 dolar ödeme yapılarak cihaza sahip olmak mümkün oluyor. Falcone V-Coptr’ın tüm özelliklerinin tanıtıldığı ve satışının gerçekleştirildiği Zero Zero Robotics’in resmi sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

 

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz