airpods

AirPods‘un çok küçük bir yapıda olması onu daha kolay kaybolabilir hale getiriyor. Kullanıcılar AirPods’un bir ya da iki tanesini veya kutusuyla birlikte AirPods’u kaybedebiliyor. Haberimize konu olan bu ilginç olayda ise AirPods alışık olduğumuzdan farklı bir şekilde kaybedilmiş durumda.

Küçük çocuğun yuttuğu AirPods şans eseri ciddi bir sağlık sorununa neden olmadı

Belirtilenlere göre Gürcistan’da yaşayan 7 yaşındaki DeKalb County, noel hediyesi olan AirPods’u yanlışlıkla yuttu. Durumu gören bakıcısı endişeli bir şekilde annesini arayarak durumu haberdar etti ve küçük çocuk apar topar hastaneye götürüldü. Neyse ki korkulan olmadı. Hızlıca röntgeni çekilen çocuğun yuttuğu AirPods’un yemek borusundan mideye ulaştığı ve organlara herhangi bir zarar vermediği görüldü. Doktorlar herhangi bir müdahaleye gerek olmadığını ve AirPods’un doğal yollarla vücuttan atılabileceğini belirtti.

Daha önce AirPods ile ilgili benzer bir hadise yaşanmıştı. AirPods’u yanlışlıkla yutan genç bir kişi, tıpkı küçük çocuk gibi daha sonra doğal yollarla cihazı vücudundan çıkarmıştı. İlginç olan ise AirPods’un daha sonrasında çalışmaya devam etmesiydi. Tabii bu cihazı kullanmaya devam etmek pek sağlıklı değildir ancak yine de cihazın çalışmayı sürdürmesi etkileyici.

BTS’in yıldız ismi Kim Namjoon, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda birçok AirPods’u kaybettiğini dile getirmişti. Namjoon, turne telaşındayken tam 33 adet kulaklığı kaybettiğini belirtmişti. Yaklaşık 6 bin dolarlık AirPods kaybeden solistin bu unutkanlığı medyada geniş yer bulmuştu.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz