Zaman zaman teknoloji markalarının bir film, dizi veya oyun için özel tasarımlı akıllı telefonlar piyasaya sürdüğüne şahit oluyoruz. Bu özel sürümlerde telefonun arka renginde birkaç ufak değişiklik yapılıyor, arka kısımda tasarım değiştiriliyor ve telefonun içerisine konsepte uygun içerikler yüklenmiş oluyor. Oppo’nun anime hayranlarına yönelik geliştirdiği Oppo Evangelion ise anime hayranlarına çok daha fazlasını sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  2019 Yılının En Çok Satan Telefonları Belli Oldu

Oppo Reno Ace 2 Evangelion Limited Edition adı verilen model, esas olarak Oppo Reno Ace 2’nin modifiye edilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımında animeden esintiler taşıyan cihazda farklı özellikler de bulunuyor. Cihazın aksesuarları ve kutu tasarımı da animenin çizgilerini taşıyor

Cihazın kutusu, Evangelion animesindeki gibi bir kapsülün içerisinde geliyor. Ayrıca SIM kart çıkartma teli de farklı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu tel, görüntü olarak Longinus’un mızrağını andırıyor. Kutu içerisinde Unit-01 kılıf bulunuyor ve NERV kulaklıklar dikkat çekiyor. Cihazın şarj aleti bile anime görselleriyle bezenmiş durumda. Telefonun Oppo Reno Ace 2 üzerine kurulu olduğunu düşünürsek anime tutkunlarının bu cihazı tercih etmemesi için hiçbir neden yok.

Sadece 10 bin adet üretilecek olan modelin satış fiyatının yaklaşık 600 dolar seviyesinde olduğunu ve cihazın Çin sınırları dahilinde satıldığını belirtelim.Cihazın sayısının az ve serinin hayranlarının büyük bir kitle olduğunu düşünürsek telefonların kısa sürede tükenmesi ve internet üzerinden yüksek fiyatlara satılması muhtemel görünüyor.

 

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz