Apex Legends

EA Games’in en popüler oyunlarından biri olan battle royale kategorisindeki oyunu Apex Legend sınırlı bir süre için solo modda oynama seçeneğiyle gündeme geldi. Oyunu ilk defa duyanlar içinse hayatta kalma teması üzerine kurulu bir oyun olduğu bilgisini verelim. Apex Legends önümüzdeki günlerde 13-27 ağustos tarihlerinde bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik kapsamında normalde bir takım oyunu olarak oynanan oyunu kullanıcılar solo modda oynayabilecekler.

Son yıllarda oyuncuların hayatta kalma kategorisindeki oyunlara gösterdiği ilgi oldukça arttı. PUBG ile başlayan bu akım Fortnite ile çok daha geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Bu oyun türünün en yeni üyelerinden biri olup yine de geniş bir kitleye hitap eden Apex Legens’in solo modda oynanabileceği haberi kullanıcılarda heyecan yarattı. Takım oyunları solo oynamaya nazaran riskleri azaltması ile biliniyor. Fakat bazı oyuncular oyun sırasında diğer kişilere gerek duymuyor. “The Iron Crown Collection” (Demir Taç Koleksiyonu) isimli etkinlik için ev sahipliğini üstlenen oyunda, oyuncular ilk kez kişisel yeteneklerini gösterebilecekler.apex legends

Apex Legends Resmi Duyuru

Etkinliğin ilanına ise Apex Legends’in resmi Twitter hesabından ulaşmak mümkün. Duyuruda bu etkinlik için belirlenen tarihlerin 13-27 ağustos olduğu bilgisine de yer verildi. Solo mod da yine bu tarihler arasında ilk kez denenecek. Etkinlikle ilgili olarak özel bir video da kullanıcılarla paylaşıldı. Video, oyuncuların solo olarak oyunu nasıl oynayabileceği konusuna da ışık tutuyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz