bose 700

Kulaklık satın almak istediğimizde karşımıza onlarca farklı marka ve binlerce farklı model çıkıyor. Ancak gerçek anlamda kaliteli bir gürültü engelleme özellikli kulaklık almak istediğinizde yalnızca birkaç marka öne çıkabiliyor. İşte bu markalardan biri olan dünyanın önde gelen ses ürünleri üreticisi Bose, yeni gürültü engelleme özellikli kulaklığını tanıttı. Halihazırda piyasada bulunan QuietComfort 35’e göre çok daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olan Bose 700 isimli bu kulaklık, lüks bir deneyim yaşamak isteyenleri hedef alıyor.

Bose imzalı yeni kulaklık yine kaliteden ödün vermiyor

Tasarım olarak markanın önceki modellerine hiç benzemeyen Bose 700, daha fazla özellik ve daha yüksek bir ses kalitesi vadediyor. 20 saat boyunca kesintisiz müzik dinlenebilen yeni Bose 700, USB-C girişi aracılığıyla şarj edilebiliyor. Sesli asistan özelliği sayesinde tercih ettiğimiz asistana direkt olarak kulaklık üzerinden erişim sağlayabiliyoruz. Google Asistan, Siri ve Alexa asistanlarına destek sağlandığı belirtiliyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere Bose’un bu kulaklığında da gürültü engelleme teknolojisi bir adım ileri taşınıyor. Cihaz üzerinde dört adet mikrofon yer alıyor ve hem pasif hem de aktif gürültü engelleme konusunda sınırları zorluyor. Kulaklığın sağ tarafında bulunan dokunmatik panel aracılığıyla her türlü işlem gerçekleştirilebiliyor. Müzikler arasında geçiş yapılabiliyor, ses düzeyi ayarlanıyor ve çağrıların kabul edilmesi de yine bu panel üzerinden yapılıyor.

Ön siparişe açılan Bose 700’ün fiyat etiketi 399 dolar olarak belirlenmiş durumda. 20 Haziran tarihindde satışa sunulacak olan kulaklığın tüm detaylarına ulaşabilmek için buradan sipariş sayfasına göz atabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz