death stranding

Sizin de bildiğiniz gibi E3‘e sayılı günler kaldı fakat bu kez sahnede Sony’yi göremeyeceğiz. Bu demek değil ki Sony’nin elinde gösterecek bir oyun yok, söz konusu Sony olunca böyle düşünmek zaten biraz saçma olurdu. E3’ü şimdi bir kenara koyalım ve hepimizin büyük bir heyecanla beklediği Death Stranding oyununu konuşalım. Çünkü o taraflarda bir çalkalanma oluyor tam şu anda.

Death Stranding için ekrana kilitlendik bekliyoruz

Dün gece Hideo Kojima tarafından atılan tweet ile yine heyecanımız doruklara ulaştı ve bizim gibi binlerce insan ekran başına kilitlendi. Dün geceden beri Playstation’un resmi twitch.tv kanalı Death Stranding yayınlıyor fakat yayında sadece gergin bir müzik ile eski oyun görüntülerinin gizemli bir şekilde önümüze konulduğunu görüyoruz. Belli bir geri sayım olmaması biraz sinirimizi bozsa da merak duygumuz daha ağır basıyor açıkcası. Sonuçta o kadar videoların ve görsellerin yayınlanmasına rağmen ne oyunun hikayesine dair ne de oynanışa dair en ufak bir bilgimiz yok. Tamamen kendilerini ağırdan satıyorlar. Umarız bir an önce oyun hakkında daha detaylı bilgiler elde edebileceğimiz bir iş ortaya koyarlar ve bizim de birazcık gazımızı almış olurlar.

Beklentimiz büyük

Hideo Kojima’nın Konami’den ayrıldıktan sonra yapacağı ilk oyun olacağı için beklentilerimiz çok büyük olsa da tam olarak ne ile karşılaşacağımızı kestirmek çok zor. Bu sektörün en usta kişilerinden biri tarafından kurulan Kojima Productions’in yapacağı ilk oyun olması gerekçesiyle biraz endişelerimiz var. Umarız ki bu oyun da bazı diğer oyunlar gibi koca bir balon gibi patlamaz . Neyse, bize şimdilik sadece en iyisini ummak ve beklemek düşüyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz