ücretsiz film indirme

Film veya dizi izlemek isterseniz internette birçok servis seçeneği bulunuyor. Fakat ücretsiz film veya dizi izleme düşüncesindeyseniz alternatiflerin sayısı bir hayli azalıyor. Netflix ve benzeri aylık ödeme sistemine sahip platformlara üye olmak istemiyor ve ücretsiz olarak film izlemek veya indirmek istiyorsanız bu yazımızdaki sitelere göz atabilirsiniz. Listemizde yer alan siteler tamamen yasal olarak ücretsiz film ve dizi indirme imkanı sunan yerlerdir.

The Internet Archive

ücretsiz film indirme

Bu sitenin yalnızca internet sitelerinin geçmişini gösterme özelliğini kullandıysanız ücretsiz film indirme listemizin ilk sırasında neden yer aldığını sorgulayabilirsiniz. Aslında Internet Archive adından da anlaşılacağı üzere dev bir internet arşivi. Buradan eski filmleri ve dizileri izleyebilir veya indirebilirsiniz. Ayrıca filmlerin haricinde ücretsiz müzik, tv programları ve radyo kayıtlarına da ulaşmanız mümkün.

Movies Found Online

ücretsiz film indirme

İnternette yer alan ücretsiz film ve dizilerin paylaşıldığı sitede kategorilere göre arama yapmak mümkün oluyor. İçerikler YouTube videosu olarak paylaşıldığı için site üzerinden direkt olarak izlenebiliyor veya cihazınıza indirilebiliyor.

Retrovision

retrovision

Eski filmlerin paylaşıldığı bir site olan Retrovision’da 50,60 ve 70’lerin klasiklerini bulabilirsiniz. Filmler genel olarak YouTube ve Vimeo üzerinde barındırılıyor. Kategori sisteminin bulunduğu sitede istediğiniz içeriğe ulaşmak oldukça kolay.

Open Culture

open culture

Open Culture için yalnızca film ve dizi izleme sitesi dersek haksızlık etmiş oluruz. Sesli kitaplardan e-book’lara, filmlerden kurslara kadar birçok farklı içeriği Open Culture’de istediğiniz dizi ve filmleri bulaşabilirsiniz.

YouTube

youtube

Listemizden anlaşılacağı üzere çoğu ücretsiz film ve dizi indirme sitesinin temelinde YouTube yatıyor. Bu siteler yalnızca YouTube’daki videoları derleyerek kategorilere ayırıyor ve kullanıcılara sunuyor. Eğer YouTube’da istediğiniz içeriğin adıyla arama yaparsanız ücretsiz olarak bazı film ve dizileri izleyebilirsiniz. YouTube’dan video indirmeye yarayan “YouTube video downloader” siteleri aracılığıyla bu filmleri cihazınıza indirebilirsiniz. Sadece yabancı filmleri değil, yeşilçam filmlerinin birçoğunu da YouTube’da bulabileceğinizi belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz