Olay- Ezhel

Rap şarkıcısı Ezhel’in son klibi Olay, içeriğinde bol eleştiri barındırdığı için YouTube videolar listesinden kaldırıldı. Eleştirici tutumuyla ve yapmış olduğu parçalarıyla toplumsal mesajlar veren Ezhel’in 11 saat önce yayınlanan olay parçası yüzbinlerce izleyiciye ulaştı. Olay parçasında Türkiye’de geçmişte ve şu günlerde yaşanan ve açıklanamamış olaylara dikkat çekiliyordu. Parçada yaşanan olaylar eleştiren bir dille seslendirildi ve milyonların beğenisini aldı. Ancak bir süre sonra bu şarkıyı dinlemek isteyenler Ezhel’in şarkısını YouTube’un listesinde bulamadı.

Olay Parçası YouTube’dan Kaldırıldı

Ezhel’in yeni şarkısı çok büyük bir izlenme sayısına ulaşmış ve sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Ancak 800 bin kişinin izlediği parça YouTube trend videolardan kaldırıldı.Olay

Ezhel’in Olay Klibinin YouTube’dan Kaldırılmasının Sebebi Ne?

YouTube tarafından parçanın neden kaldırıldığına dair herhangi bir açıklama gelmedi. YouTube’dan video kaldırıldığında 800 bin kişi tarafından izlenmiş olduğu belirlenmişti. Klipte Türkiye’nin geçmişinden önemli olaylar bir araya toplanmış ve etkileyici bir görsellikle anlatılmıştı.

Ezhel’e İzleyicilerden Tam Destek

157 bin kişinin beğendiği klibin YouTube trend videolar listesinden kaldırılmasında şiddet içerikli görüntülerin etkin olduğu düşünülürken, +18 içerik için onay veren izleyiciler videoya ulaşabiliyor. Videoyu izleyen Ezhel hayranları video için yorumlar yaparak şarkıcıya tam destek sağladı. Klibi izlemek isteyenler için klip başlangıcında şiddet içerir tarzında bilgiler yer aldı. Şarkıya YouTube üzerinde dinlemek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz