Galaxy A9

Ünlü mobil cihaz markası Samsung’un yeni Galaxy A9 serisinden bilgiler gelmeye devam ediyor. 108 MP kameralı Galaxy A91’i 2020 yılında piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Son veri ve raporlara göre Samsung, 2020 yılı başlarında 108 MP kapasiteye sahip olan kameralı yeni bir telefonu kullanıcısına sunacak.

Galaxy A9 Serisi Geliyor

Samsung’la alakalı olarak verdiği detay bilgilerle gündemde olan GalaxyClub’ın sunmuş olduğu son rapora göre, 2020 yılı başlarında Samsung’un Galaxy A71 ve Galaxy A91’i göreceğiz. 2019 yılı Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung için bir hayli hareketli ve heyecanlı geçiyor. Yeni modellerin orta segment ve üst segment arasında konumlanacağı düşünülüyor. Son zamanlarda Samsung Galaxy Note 10 ve Note10+ cihazlarıyla adından sıkça söz ettiren Samsung, yine etkileyici cihazlarla karşımızda olacağa benziyor.

Son günlerde kullanıcılara sunduğu Galaxy A serisinin güncellenmiş versiyonlarıyla göz dolduran ve yeni amiral gemisi Galaxy Note10’la da adından söz ettiren Samsung’un, Galaxy A71 ve Galaxy A91 modellerinin önümüzdeki yıl, Android 10 işletim sistemine uyumlu olarak piyasaya sürüleceği konuşuluyor.Yayınlanan rapora göre Samsung, Galaxy A71 ve Galaxy A91 modellerini Hollanda’da piyasaya sürdükten hemen akabinde diğer Avrupa ülkelerinde de kullanıcıya sunacak.Rapora bakıldığında Samsung’un yeni ve son modelleri, şirketin Galaxy S11 isimli yeni amiral gemisinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra duyurulacak. Cihazlarla ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz