Hakkımızda

siyahretina - Hakkımızda

Biz Kimiz?

Siyah Devre 2019 yılında yayın hayatına başlayan, teknolojiyi odağına alan ama bir diğer yandan bilim, oyun, otomobil ve sinema gibi alanlarda da içerik üretmeyi hedefleyen bir internet sitesidir.

Her türlü bilginin saniyeler içerisinde tüketilebildiği internet dünyasında, soluklanabileceğiniz bir duraktır. Çünkü biz içeriklerin sayısından ziyade kalitesine odaklanırız. Gerçekten okumak isteyeceğiniz içerikleri yazmak ve görmek isteyeceğiniz videoları sizlere sunmak tek amacımızdır. Eğer bunu gerçekleştirebiliyorsak ne mutlu bize!

Siyah Devre isminin hikayesi nedir?

Teknolojik cihazların tamamının içerisinde devre kartları bulunur. Bu devre kartları, üzerindeki devre elemanlarının çalışması için zemin vazifesi görür. Devre elemanları, kartın üstündeki iletkenliğe sahip çizgiler aracılığıyla birbirine bağlanır ve cihazların çalışmasını sağlar.

Devre kartları genelde yeşil renklerde olsa da özellikle ekran kartları gibi daha çok göz önünde olan devre kartlarında farklı renkler tercih edilir. Sitemiz de ismini epey havalı görünen siyah renkteki devre kartlarından alıyor. Devreler teknolojik cihazların kalbidir ve Siyah Devre de teknolojinin nabzını tutan bir içerik platformudur.

Yazar olmak istermisiniz?

Sitemizde yer alan kategorilerde yazılar yazmak ve kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilmek için info@siyahdevre.com‘a mail gönderebilirsiniz. Yapılan başvuruların tamamına geri dönüş yapılacaktır.

İletişim

Aklınıza takılan her soru için info@siyahdevre.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam

Reklam ve işbirliği için reklam@siyahdevre.com adresine mail gönderebilirsiniz.