Hızlı Şarj

Samsung firması Macaristan’daki web sitesinde hızlı şarj desteği sağlayan cihazlarının listesinde güncellemeye gitti. Yeni gelen güncel listeye göre Samsung Galaxy serisinin yeni telefonları olan A91 ve A90 modelleri hızlı şarj olabilecek. Bunlardan A90 25 wattlık bir destek sunarken A91 ise iki katı destek sunacak ve 45 watt şarj desteğiyle gelecek. Ayrıca telefonlar dünyada yavaş yavaş denenmeye başlanan 5G bağlantısını destekleyecek şekilde üretildi. Hızlı şarj destekleri sayesinde gün içerisinde telefonlar tekrar tekrar şarja ihtiyaç duysa da telefonların şarjının dolması için uzun süre beklemeye gerek kalmıyor.

Hızlı şarj desteği daha fazla telefona geliyor

Yeni nesil akıllı telefonların büyük bir bölümü çok kısa sürelerde şarj oluyor. Bu da yeni telefon alacak olan kullanıcıların tercihlerini oldukça fazla etkiliyor. Samsung A90 ile A91 telefonlarına sunduğu bu şarj özelliğini daha önce de Galaxy Note 10 ve Note+ cihazlarında sunmuştu. Samsung Galaxy A90 ve A91’in ayrıca 5G desteğiyle geleceği belirtiliyor.

Ekim Ayında Piyasada

Samsung’un yeni üretmeye başladığı cihazları tam olarak ne zaman satışa sunacağı bilinmiyor. Ancak hem açıklamanın zamanlaması hem de gelen bilgilere göre cihazlar Ekim 2019 tarihinde piyasada satılmaya başlanacak. Telefonun ekran büyüklüğü, kamera çözünürlüğü ve kaç kamerasının olacağı gibi diğer bilgiler ise bilinmiyor. Yakın zamanda cihazla ilgili diğer birçok bilginin ortaya çıkması bekleniyor. Cihazın son halini görmemiz içinse çıkış tarihini beklemekten başka bir seçenek yok gibi görünüyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz