hublot big bang e

Akıllı saatler yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı dönemde lüks akıllı saat akımı başlamış ve binlerce dolarlık akıllı saatler satışa sunulmuştu. Fiyatlar çok yüksek olduğu için zaman içerisinde lüks akıllı saat üreticileri yavaş yavaş akıllı saat pazarını terk etti. Ancak bazı üreticiler lüks modeller piyasaya sürmeye devam ediyor. Pazarda kalmayı sürdüren isimlerden biri olan Hublot, yeni Big Bang e isimli lüks segment akıllı saatini görücüye çıkardı.

İlginizi Çekebilir:  TAG Heuer'den 1.800 Dolarlık Akıllı Saat

Lüks saatlere ilginiz varsa Hublot’un Big Bang serisini mutlaka duymuşsunuzdur. Big Bang e de bu serinin akıllanmış hali diyebiliriz. Google Wear OS işletim sistemini kullanan Big Bang e, çizilmelere ve kırılmalara karşı dayanıklılığıyla bilinen safir kristal cama sahip. Yan tarafında mekanik saatlerde olduğu gibi dönebilen bir tuşun bulunduğu saatte bu tuş aracılığıyla birçok işlem gerçekleştirilebiliyor. Ödeme yapmak için Google Pay ve sesli komutları kullanmak için Google Asistan uygulamasına giriş yapılabilen tuş ile ayrıca Google Play Store’a ulaşılarak akıllı saat uygulamaları indirilebiliyor.

Yüksek fiyatıyla sadece lüks tutkunlarına hitap ediyor

Qualcomm Snapdragon 3100 işlemciden güç alan saat, 3 GB RAM ve 8 GB depolama alanıyla geliyor. Bu depolama alanı uygulamalar, resimler ve müzikler için kullanılabiliyor. 300 mAh pil kapasitesine sahip olan saatin uzun bir kullanım süresi sunmayacağını söylemek şimdiden mümkün. Hublot markası altındaki tüm ürünler gibi yüksek fiyat etiketine sahip olan saati satın almak için 5.200 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz