ios 13

Dünyada en fazla kullanılan işletim sistemlerinin başında gelen ve kullanıcı sayısı da oldukça fazla olan Apple cihazlarının yeni işletim sistemi de yayınlanma çalışmalarına başladı. Her gün biraz daha fazla gelişme göstererek Apple cihazı yaptığı gelişmelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. iOS 13 beta işletim sisteminin betalarını yavaş yavaş yayınlamaya başlayan Apple firması beşinci betayı da kullanıcılarının hizmetine sundu.

Betaya Kayıt Olanlar Görebilecek

Beta programlarına kayıt olan müşteriler her marka cihazda olduğu gibi tüm yenilikleri ilk önce kendileri alan müşterilerdir. Apple yeni işletim sisteminin deneyimlenmesinin sağlıklı bir şekilde yapılması için tüm markalar ve programlar gibi beta sürümlerini ilk önce beta müşterilerine sunuyor. Böylelikle en son kullanıcı yeni sürüme ulaşmadan önce beta kullanıcılarından yapılan geri dönüşlere göre Apple sistemlerinde düzeltmelere gidebiliyor. Herkese ulaşmadan önce yeni sistemi tanımak isteyen milyonlarca iPhone kullanıcısı da bu programa kayıt olmuş durumda.

Yeni iOS 13 beta sürümünün özellikleri 

Public adını taşıyan beta sürümü henüz yeni yayınlandığı için bu sürümün kullanıcılara ne gibi yenilikler katacağı da henüz bilinmiyor. Bunun bilinebilmesi için bu yeni güncellemenin kullanıcılar arasında yaygınlaşması bekleniyor. Yeni güncellemenin boyutu ise 378.4 mb. İndirme süreleri ise sahip olduğunuz internetin hızı doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Güncellemeyi alabilmeniz için ayarlara girin ve ardından önce genele sonra da yazılım güncellemeye basın.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz