iPhone 11 İçin En Gerçekçi Video Yayınlandı

iPhone 11 piyasaya sürüldüğünde böyle görünecek gibi.

Apple tarafından üretilen iPhone cihazları piyasaya çıktıkları günden bu yana iddialı çıkışlar yapıyor. Gerek kalitesi gerekse de kendine has görüntüsü ile kullanıcıları tarafından beğenilen iPhone cihazları yıllar içerisinde her ne kadar değişime uğramış olsa da ilk günkü popülerliğini korumaya devam ediyor. Piyasaya yeni çıkacak iPhone 11 cihazı ile ilgili iddialar da her geçen gün artarak devam etmekte. ConceptsiPhone adlı Youtube kanalı da bu iddialara katılarak yeni bir video yayınladı. Videoda piyasaya henüz çıkmamış olan iPhone 11 adlı seri hakkında ortaya atılmış olan iddiaların birleşimi olan bir modelden bahsediliyor. Gösterilen model tamamen ortaya çıkmış olan iddiaların yansıması olduğu için de piyasaya çıkacak olan iPhone cihazı büyük ihtimalle bu modele benzer olacak.

Yeni iPhone sızıntıları son hızla devam ediyor

Apple yeni bir cihazını piyasaya sürmeden önce genellikle spekülasyonlar telefondan önce geliyor. Ayrıca sızıntı haberleri de telefon piyasaya sürülünceye ya da tanıtımı yapılıncaya dek sürüyor. iPhone 11 de bu sızıntıdan nasibini almış durumda. Telefonun herhangi bir prototipi de olmadığı için telefonun görüntüsü ve özellikleri ile ilgili birçok iddia ortalıkta dolaşıyor. ConseptsiPhone kanalının videosunda da görülen cihaz modeli, iPhone’un gerçek cihazı olmasa da ortadaki tüm gerçekçi iddialar bir araya toplanarak yaratılmış bir görsel olduğu için dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu sızıntı haberler gerçek ise yeni iPhone 11 modeli de videodaki görselle aynı olacak.

iPhone 11 Özellikleri Netleşmeye Başladı

Videoda o kadar gerçekçi bir şekilde iPhone 11 tanıtımı yapılıyor ki bir an bu videonun gerçek olduğunu düşünebilirsiniz. Apple’ın tanıtım tarzının kullanıldığı video, iddiaları bir araya getirerek iPhone 11’de olması en muhtemel özellikleri bizlere aktarıyor. Öte yandan iki modelden oluşması beklenen cihazın tanıtılacağı gün yeni iPhone XR cihazının da bir başka sürümünün  tanıtılması bekleniyor.

iPhone 11’in üç kamerayla geleceği ve yeni lens sistemi sayesinde geniş bir açıya sahip resimler çekebileceği artık neredeyse kesinleşmiş durumda. Ayrıca Apple’ın yeni iPhone’lar için kalem desteği sunması ve özel bir Apple Pencil modelini tanıtması da ihtimaller dahilinde.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz