iPhone 11 Pro Max ve Galaxy Note 10+ Pil Testinde

iPhone 11 Pro Max'in performansı görülmeye değer.

Akıllı telefonların özellikleri her geçen sene gelişiyor olsa da kullanım süreleri halen birçok kullanıcıyı tatmin etmiyor. Yine de son yıllarda hızlı şarj teknolojilerinin yükselişe geçmesi ve pil kapasitelerinin yükselmesi, hiç de fena olmayan kullanım sürelerine sahip olmamızı sağlıyor. Özellikle de amiral gemisi modelleri, başarılı pil optimizasyonlarıyla göz dolduruyor. Sadece donanım olarak değil yazılım olarak da iyi tasarlanan cihazlar uzun bir kullanım vadediyor. Yılın en önemli telefonlarından olan iPhone 11 Pro Max ve Galaxy Note 10+ cihazları, pil testinde karşı karşıya geldi. Her iki cihaz da başarılı bir performans ortaya koysa da kapışmanın gerçek bir kazananı olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone 11 Pro Max pil performansıyla fark yaratıyor

iPhone’un bu zamana kadar en çok eleştirilen yönlerinden bir tanesi pil performansı olmuştur. Cihazların akşam saatlerinde şarja ihtiyaç duyması, kullanıcıların en büyük şikayetlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan bu karşılaştırma ise Apple’ın bu sorunu çok net bir şekilde çözdüğünü ortaya koyuyor.

Videonun tamamının önde götüren iPhone, saatler süren testten galip bir şekilde ayrılıyor. Samsung Galaxy Note 10+’ın pil performansı da kötü değil ancak iPhone 11 Pro Max’in yanında sönük kalıyor. Saatler ilerledikçe aradaki farkı iyice açan iPhone 11 Pro Max, Galaxy Note 10+ tamamen kapandıktan sonra bile çalışmayı sürdürüyor. Yeni iPhone modelinin pil performansı konusunda ne kadar iddialı olduğunu gösteren videoya haberin görselinden ulaşabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz