iPhone 11

iPhone 11’in tanıtım tarihiyle ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Japonya’daki önde gelen teknoloji şirketlerinden Soft Bank, sonunda iPhone 11 tanıtım tarihini açıkladı. Bildiğiniz üzere Ağustos ayının yaklaşmasıyla yeni iPhone telefonların tanıtım tarihine de az kaldı. Her yıl klasik olarak Eylül ayında yeni modellerinin tanıtımı yapan Apple firmasının yeni telefonu iPhone 11 heyecanla bekleniyor.

Soft Bank başkanı yaptığı açıklamayla iPhone 11’in çıkış tarihini neredeyse kesin olarak ilan etti. Ülkesinde 1 Ekim’den itibaren uygulanacak fiyatlandırma yasasıyla açıklamalarda bulunan Miyachu aynı zamanda yeni nesil iPhone cihazların çıkış tarihini paylaştı.iPhone 11

Açıklanan iPhone 11 tanıtım tarihi şaşırtmadı

Ken Miyachu’nun açıklamasına göre Apple’ın yeni göz bebeği olacak olan iPhone 11, 20 eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Apple’ın her yıl benzer tarihlerde cihaz tanıtımını gerçekleştirdiği herkes tarafından biliniyor. Dolayısıyla bu tarihin doğru olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.

Eylül ayının ikinci Salı ya da Çarşamba günü tanıtım yapan Apple, Cuma günü siparişleri alıyor. On gün sonra da teslimat işlemleri başlıyor. Bu sene Eylül’ün ikinci Salı ve çarşambası 11-12 Eylül tarihlerine denk gelmekte. Ancak bu tarihte bir açıklama yapılması beklenmiyor. Bunun nedeni olarak da elbette “11 Eylül saldırılarının yıl dönümünde tanıtım yapmamak” olduğu belirtiliyor.

iPhone 11’in tanıtım tarihi henüz Apple tarafından onaylanmış değil. Ancak yine de cihazın bu tarihte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni nesil iPhone’un neler getireceğini bekleyip göreceğiz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz