Kral Şakir: Macera Adası

Sevilen çizgi dizi ve kitap serisi Kral Şakir’in merakla beklenen oyunu Kral Şakir: Macera Adası mobil platformlarda yerini aldı. Kral Şakir oyununda oyuncular Kral Şakir ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli maceralara atılıyor. Issız bir adada geçen oyunda toplam 6 adet bölüm bulunuyor.

Kral Şakir: Macera Adası, birçok farklı bölümü ile eğlenceli dakikalar vadediyor

Kurucu ortaklarından birinin oyun sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan Sinan Akkol’un olduğu Fiber Games tarafından geliştirilen yapım, hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak yayınlanmış durumda. Sinan Akkol’un belirttiğine göre oyundaki amacımız olabildiğince uzun süre hayatta kalabilmek. Dolayısıyla oyunu bir sonu bulunmuyor. Oyuncular istediği zaman oyunu oynayarak yeni bir rekor denemesi yapabiliyor. Yapılan skorları arkadaşlarımızla karşılaştırabiliyor ve oyunun en iyisi olmak için kıyasıya bir rekabete giriyoruz.  Her bölümde farklı oyun mekanikleri bulunuyor ve bölümlerin başında Şakir, Remzi, Canan ve Necati isimli 4 karakterden biri seçilebiliyor. Gelecek dönemlerde oyuna daha fazla bölümün ekleneceğinin altı çiziliyor.

Oyunu oynadıkça yeni seviyeler aktif oluyor ve ayrıca oyun içerisinde oyuncuların tamamlayabileceği bir koleksiyon bulunuyor. Karakterler ve kıyafetlerden oluşan bu koleksiyon, bölümler geçildikçe tamamlanmaya başlıyor. Ayrıca yeni kitabın hikayesinin devamı niteliğinde olan, başka bir yerde anlatılmamış hikayenin de oyunun içerisinde yer aldığını belirtelim.

Oyunun Android sürümünü buradan ve iOS sürümünü ise bu bağlantıdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz