LG Q70

Son yıllarda teknoloji alanında her gün yeni ürünler piyasaya sürülüyor. Önemli teknoloji markaları tarafından üretilen yeni teknoloji ürünler insanların beğenisine sunuluyor. Özellikle telefon satışları teknoloji ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Hemen herkesin telefonu olduğunu düşünürsek firmaların bu alana yönelmesine şaşırmamak gerekir. LG’nin yeni akıllı telefonu LG Q70, başarılı teknik özelliklerinin yanında üstün dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. 

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan LG, telefon alanında da son yıllarda önemli bir gelişim gösterdi. Son yıllarda adından pek söz ettiremese de LG’nin başarılı işler yaptığını söylemek gerek. LG markası geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği teknoloji etkinliğinde yeni amiral gemisi LG Q70’i teknoloji severlerin ilgisine sundu. Q60’ın devamı niteliğinde olan Q70 modeli insanların oldukça ilgisini çekti. Bu kadar ilgi çekmesinin en önemli sebebi telefonun askeri dayanıklılığa sahip olduğunun iddia edilmesi olarak görülüyor.

Açıklamalara göre LG Q70, askeri sınıf MLT- STD- 810G sertifikasına sahip. Bu sertifikaya sahip olması telefonu çok dayanıklı bir hale getiriyor. Arkası cam olan telefon termal ve ısı şoklarına dayanabilmesi için tasarlanmış. Ayrıca 4.000 mah pil gücüyle birlikte oldukça uzun süreli bir kullanım sunan model insanlar tarafından ilgi görmeye başladı bile.

LG Q70 Teknik Özellikleri

Telefonun ön kamerası delik ekranla birlikte karşımıza çıkıyor. Delik ekranın olduğu yere 16 Mp gücünde bir ön kamera yerleştirilmiş. Arka tarafa ise 3 kamera yerleştirilmiş. Sırasıyla 32 MP, 13 MP ve 5 MP olmak üzere üç kamerası olan Q70 fotoğraf konusunda oldukça iddialı geliyor.

Snapdragon 675 işletim sistemini kullanan telefon 4 GB RAM desteği ile birlikte geliyor. 6.4 inçlik geniş bir ekran boyutuna sahip olan LG Q70 amiral gemisi modeli, özellikle geniş ekran telefon kullanmayı seven kişiler için oldukça tercih edilen bir telefon olacağa benziyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz