Logitech

Logitech daha önce çıkarmış olduğu G600 serisine ait mouse’lardan bir olan G604 Lightspeed olarak adlandırdığı çeşidini piyasaya sürüyor. Logitech firması ürün üzerine daha fazla tuş ekleyip yeni model olarak pazarlamayı düşünmediklerini yeni modellerinin bundan çok daha fazlası olduğunu ve yeni ürünlerine güvenlerinin tam olduğunu söylüyor.

Tuştan bol ne var?

Üzerinde 6 tane kısayol tuşu ve 2 tane de ses azaltıp arttırmaya yarayan tuş bulunuyor. Bu tuşlar sayesinde bilgisayar oyuncuları yeni rekorlara imza atabilirler. Firmanın açıklamasına göre mouse oyun esnasında gecikmeye asla izin vermiyor ve 16.000 dpi değerine ulaşıyor.

Bu tuşlara 15 farklı görev atanabilir şekilde tasarlanmış. Bunun yanında mouse ortasında bulunan ve sadece ileri geri yapılabilen mouse tekerleğini sağa sola da kaydırabilirsiniz ve bu şekilde farklı kullanımlarını deneyebilirsiniz. Mouse gerekli olan AA kalitede bir pil ile kesintisiz 5,5 aylık kullanma süresine sahip olacak.

Bu özelliklere sahip olduğu gibi aynı zamanda cihaz Bluetooth, yani kablolu değil. En kısa sürede en fazla komutun verilmesine gerek duyulan oyunlardan olan World of Warcraft, MOBA ve MMO gibi oyunlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan mouseun fiyatı da diğerlerine oranla daha yüksek olarak belirlenmiş.

Kablosuz Logitech G604 Lightspeed Fiyatı

Önümüzdeki sonbahar döneminde piyasaya sürüleceği duyurulan G600 ailesine ait yeni ürünün G604 Lightspeed Mouse’un fiyatının 100 dolar olması bekleniyor. Dolar kuruna göre ülkemizde de yaklaşık olarak 573 TL civarında olan mouse fiyatına vergilerin de dahil edilmesiyle birlikte 800 TL’den satışa çıkarılacağı düşünülüyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz