AirPods’un piyasaya sürülmesiyle başlayan süreç içerisinde büyük bir yükselişe geçen kablosuz kulak içi kulaklıklar iyice popüler hale gelmiş durumda. Her yıl milyonlarca kablosuz kulaklık satılıyor. Kablosuz kulaklıkların büyük rağbet görmesi ile bu alanda rekabet de yükselmiş durumda. Rekabetin yüksek olması en çok tüketicilerin işine yarıyor ve 10-15 dolar gibi çok düşük fiyatlara kablosuz kulaklık satın almak mümkün oluyor.Söz konusu lüks olunca akla gelen ilk firmalarından biri olan Louis Vuitton ise lüks tutkunlarını cezbedecek Horizon Earphones isimli kulaklığını satışa sunmaya hazırlanıyor.

Horizon Earphones, halihazırda piyasada bulunan MW07 Plus’ın farklı bir versiyonu

Louis Vuitton imzası taşıyan Horizon Earphones isimli kulaklık, esas olarak Master & Dynamics MW07 Plus’ın makyajlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce MW07 modelinin farklı bir versiyonu için Master & Dynamics ile ortaklaşa çalışan Louis Vuitton, bu kez MW07’nin geliştirilmiş versiyonu olan MW07 Plus’ı satışa çıkarıyor.

10 saat dinleme süresi vadeden Horizon Earphones, şarj kutusu ile birlikte toplam 20 saat daha müzik dinleme imkanı sunuyor. Toplamda 30 saat boyunca müzik dinlenebilen kulaklığın fiyatı diğer kulaklıklara göre bir hayli yüksek. MW07 Plus’ın normal versiyonu 299 dolar fiyat etiketine sahipken Louis Vuitton’ın yeni kulaklıklarına sahip olabilmek için 1.000 dolar ödemeniz gerekiyor. Şimdilik sadece duyurusu yapılan kulaklığın ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Eğer bu kulaklığın özelliklerini beğendiyseniz, üzerinde Louis Vuitton yazmayan versiyonunu şu anda satın alabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz