louis vuitton

Lüks tasarım ürünleri üreticisi Louis Vuitton, yeni tanıttığı çanta prototipleriyle gelecek yıllarda modanın teknolojiyle daha iç içe olacağının sinyallerini veriyor. Çanta üzerine esnek yapıdaki ekranın yerleştirildiği prototip tasarım, Louis Vuitton’un gelecek vizyonunu gözler önüne seriyor.

Louis Vuitton, çantayı yeniden tanımlamaya hazırlanıyor

Markanın New York’ta düzenlenen Cruise 2020 isimli etkinliğinde tanıtılan çanta, akıllı telefonun bir uzantısı olarak görev yapıyor. Yayınlanan tanıtım videosunda çantanın ekranında şehir manzaraları görüntüleniyor. Ayrıca yine bu ekranda internet tarayıcısının kullanılabilir olduğu dikkat çekiyor. Louis Vuitton’ın sözcüsünün belirttiğine göre lüks ürünler üreten firmanın amacı çantalar ve akıllı telefonlar arasında bir bağlantı kurabilmek. Şimdilik prototip aşamasında olan bu teknolojik çantaların gelecekte satışa sunulup sunulmayacağı belirsizliğini koruyor. Louis Vuitton imzalı çantaların gerçek bir ürüne dönüşmeden prototip olarak kalma ihtimali de bulunuyor.

Çantadan internete girmenin hayalini kuran bir kitle olma ihtimalinin tüyler ürpertici olduğunu belirtmek gerek. Instagram’da gelen yorumlar da bu çantanın tüketicileri ikiye böldüğünü gösteriyor. Bazı kişiler bu çantanın gereksiz olduğunu, “Artık çantada Minecraft oynayabilirim” şeklinde alaycı bir cümleyle çantayı eleştirirken, bir diğer grup ise çantayı etkileyici buluyor. Ekranlı çantalar modanın geleceği mi olacak yoksa tarihin tozlu sayfalarına mı karışacak, bunu zaman gösterecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#LVCruise Canvas of the Future. #LouisVuitton premiered prototypes of a new cutting-edge bag design on the runway today. Watch the show now on Instagram

Louis Vuitton Official (@louisvuitton)’in paylaştığı bir gönderi ()

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz