marshall emberton

Son yıllarda elektronik cihazların suya dayanıklı olması eskiye göre daha fazla önemsenir hale geldi. Akıllı telefonların neredeyse tamamının suya dayanıklı olması, kullanıcıların diğer cihazlarda da aynı özelliği görmek istemesine neden oldu; hoparlörler de artık suya dayanıklı olması istenen ürünlerden biri. Ses konusunda akla gelen ilk birkaç markadan biri olan Marshall, tüketicilerin taleplerini dinleyerek Emberton adlı suya dayanıklı yeni bluetooth hoparlörünü gün yüzüne çıkardı.

Emberton IPX7 sertifikasına sahip ve 1 metre derinliğe kadar 30 dakika boyunca suya dayanabiliyor. Böylece siz havuzda eğlenirken Emberton’da size rahatlıkla eşlik edebiliyor. Marshall’ın klasik haline gelen amfi tasarımını benimseyen hoparlör 700 gram ağırlığı ve 68 x 160 x 76-milimetre boyutları sayesinde her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Marshall, Emberton hoparlörün küçük boyutuna rağmen yüksek ses verebildiğini ve 360 derece müzik deneyimi yaşattığını ifade ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Louis Vuitton'dan 1.000 Dolarlık Kulaklık: Horizon Earphones

Tek şarj ile 20 saat kesintisiz müzik vadeden hoparlörün ayrıca hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Bluetooth 5.0 sayesinde bağlantı konusunda sorun yaşatmayan Emberton, bağlı olduğu cihazdan 10 metre uzakta çalışmaya devam edebiliyor. Cihazın USB-C şarj girişine sahip olması da bir diğer avantajı olarak karşımıza çıkıyor. Eğer USB-C bağlantılı bir telefonunuz varsa hoparlör için yanınızda ekstra bir kablo taşımanıza gerek kalmıyor.

Amerika’da satışta olan hoparlörün fiyatı 149 dolar olarak belirlenmiş. Ürünün önümüzdeki dönemlerde Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyoruz. Ancak ürünün Türkiye’deki satış fiyatı ve satış tarihi hakkında henüz bir bilgi bulunmadığını belirtelim.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz