Minecraft Nether Güncellemesi

Minecraft’ın piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen oyun popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiş değil. Sürekli olarak güncellenen oyunu hâlen milyonlarca kişi oynuyor. Her yeni güncellemede yeni özelliklere kavuşan Minecraft, böylece yeni oyuncuları da kendisine çekmeyi başarıyor. Minecraft için yayınlanan yeni Nether güncellemesi ise bu zamana kadar oyun için yayınlanan en büyük güncelleme olmasıyla dikkat çekiyor.

Minecraft Nether güncellemesi bugün itibarıyla tüm platformlar için yayınlanmış durumda. Oyunun Android, iOS, PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinde yayında olan güncellemeyle birlikte oyuna birçok yeni özellik ekleniyor. Oyuna tamamen yeni bir harita, yeni mekanlar, yaratıklar ve bloklar ekleyen güncelleme, oyuncular için çok farklı bir deneyim vadediyor. Bu yeni dünyada oyuncular Netherite ismi verilen yeni bir blok türü keşfedebiliyor. Elmas bloktan bile daha dayanıklı olan bu blok, farklı eşyalar yapılmasının da önünü açıyor.

İlginizi Çekebilir:  Minecraft'ın Klasik Sürümü Artık Ücretsiz

Güncellemeyle gelen yeni dünyaya ulaşabilmek için oyuncuların Way of the Nether görevini almanız gerekiyor. Bu göreve ücretsiz olarak Minecraft mağazası üzerinden ulaşılabiliyor. Görev alındıktan sonra Poppy Isle’a ulaşarak boyutlar arası geçiş yapabilir ve sonuç olarak yeni gelen dünyaya ulaşabilirsiniz.

Crimson Forest, Warped Forest, Soulsand Valley ve Basalt Deltas olarak dört farklı mekanın yer aldığı güncellemede Piglins ve Hoglins isimli yeni yaratıklar da kendine yer buluyor. 300’den fazla hatanın çözülmesi de oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşamasına vesile oluyor. Siz de cihazınıza güncellemeyi indirerek yeni dünyada maceralara atılabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz