Note 8 Pro

Geçtiğimiz haftalarda, Xiaomi’nin duyurduğu yeni telefon modeli olan Redmi Note 8 Pro’nun 24 saat içindeki ilk satış rakamları paylaşıldı. Açıklanan satış rakamlarına göre, yeni telefon modeli Note 8 Pro şirketin tüm ilk satış rekorlarını kırdı. Geçtiğimiz günlerde, Xiaomi’nin alt markası olan Redmi’nin en yeni telefonu Note 8 Pro’yu insanlara tanıttı. Akıllı telefon sektörünün önde gelen markalarına kafa tutacak özellikleri ve ince detaylarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Redmi Note 8 Pro’nun en çok konuşulan yanı 64 megapiksellik ana arka kamerası oldu. Şimdiyse, Note 8 Pro’nun piyasa sürüldüğü ilk 24 saat içindeki satış rakamları ortaya çıktı.

Çinli Tüketicilerin Göz Bebeği Oldu

Fazlasıyla üst düzeyde özelliklere sahip olan Redmi Note 8 Pro, bir akıllı telefon modelinden daha ötesi olarak görülüyor. 8 çekirdekli MediaTek Helio G90T işlemci, 4.500 mAh’lık yüksek batarya kapasitesi ve 18 watt hızlı şarj desteğine sahip bu telefon daha ilk günden Çinli tüketicilerin hayranlığını kazandı.

Note 8 Pro satışları gayet iyi gidiyor

Yapılan açıklamalara göre Redmi Note 8 Pro’nun , sadece ilk 24 saat içinde 300 binden fazla sipariş alarak şirketin şu ana kadarki tüm satış rekorlarını kırdığı belirtiliyor.Buna benzer şekilde yine aynı markanın Note 7 versiyonu, geçtiğimiz yıllarda Çinli tüketiciler tarafından yoğun bir ilgi görmüştü ve 10 dakika içerisinde satışa sunulan tüm telefonlar tükenmişti. Fakat o zaman yapılan satışlar bile sadece 100 binle sınırlı kalmıştı.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz