oneplus buds sport

OnePlus son dönemde yeni ürünlerini ardı ardına tanıtmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde OnePlus Nord telefonunun tanıtımını yapan şirket, bu telefonla birlikte bir de kablosuz kulaklık tanıttı. AirPods benzeri bir tasarıma sahip olan OnePlus Buds Sport isimli kulaklık kullanım süresi ile fark yaratacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  Louis Vuitton'dan 1.000 Dolarlık Kulaklık: Horizon Earphones

Belirtilelere göre OnePlus Buds Sport 7 saat kesintisiz müzik dinleme imkanı sunuyor. Şarj kutusunda şarj olan kulaklığın toplam kullanım süresi 30 saate ulaşıyor. Apple AirPods ve Google Pixel Buds gibi önde gelen kablosuz kulaklıkların 5 saat dinleme süresi ve toplam 25 saat kullanım sunduğunu göz önünde bulundurduğumuzda OnePlus’ın kulaklığı oldukça dikkat çekici görünüyor.

Yeni OnePlus Buds Sport’un henüz tüm detayları bilinmiyor. Kulaklığın hızlı şarj desteği sunacağı ve böylece çok kısa bir sürede şarj olabileceği iddia edilse de bu konuda net bir bilgi bulunmuyor. Genel olarak ürünlerinin fiyatlarını uygun tutmaya çalışan daha önceki kablosuz kulaklığı olan OnePlus Bullets Wireless Z modelini yalnızca 50 dolara satışa sunan şirketin bu kulaklığı da uygun fiyata satması bekleniyor.

OnePlus Buds ilk olarak şirketin CEO’su Carl Pei’nin MKBHD ile yaptığı röportajda görüldü. AirPods’a benzeyen kulaklık OnePlus Nord ile aynı renge sahip. Kulaklıkla ilgili tüm teknik detayların ve fiyat bilgisinin 21 Temmuz tarihindeki OnePlus Nord etkinliğinde açıklanması bekleniyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz