oneplus nord

OnePlus markası yeni ortaya çıktığı dönemde “amiral gemisi katili” mottosunu benimsemiş ve buna uygun telefonlar piyasaya sürmüştü. Ancak son yıllarda OnePlus’ın bu çizgiden ayrıldığını ve büyük akıllı telefon üreticilerinin amiral gemisi telefonlarına yakın fiyatlarda ve benzer özelliklerde cihazlar satışa sunduğuna şahit olduk. Hâl böyle olunca tüketiciler fiyat konusunda OnePlus’a baskı yapmaya başladı. OnePlus kullanıcıların eleştirilerini dikkate alıyor olacak ki yeni ve uygun fiyatlı bir akıllı telefon geliştirdiklerini duyurdu. OnePlus Nord olarak adlandırılacağı iddia edilen telefon, şimdiden birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

İlginizi Çekebilir:  "İnsanlar Artık Sürekli Telefon Yenilemek İstemiyor"

Daha önce OnePlus yöneticisi Pete Lau tarafından forum üzerinden gönderilen bir gönderide resmi olarak onaylanan yeni telefonla ilgili bazı yeni detaylar gün yüzüne çıktı. OnePlus bu cihaza ayrı bir önem veriyor gibi görünüyor çünkü yalnızca bu cihaz için bir Instagram hesabı açılmış durumda. Her telefon için yeni bir sosyal medya sayfası görmediğimiz için bunun heyecan verici bir gelişme olduğunu söylemek mümkün. @onepluslitezthing isimli Instagram hesabında paylaşılan görsellerde gelecek cihazla ilgili olarak gizlenmiş bilgiler bulundu. Örneğin gönderilen ilk fotoğrafların birinde mors alfabesiyle temmuz ayı işaret edilmişti. Hesabın şu anda yaklaşık 50 bin takipçisi bulunuyor ve hesabın gizlenmiş olması da dikkat çeken detaylardan biri. Hesabı takip ederseniz bir süre sonrasında takibiniz onaylanıyor ve fotoğrafları görebiliyorsunuz. 

Uygun fiyatlı telefon arayanlar için OnePlus Nord iyi bir alternatif olabilir

İlk gelen bilgiler telefonun isminin OnePlus 8 Lite olacağı yönündeydi. Sonrasında ise açılan Instagram sayfası nedeniyle ismin OnePlus Lite Z veya OnePlus Z olabileceği iddia edildi. Son gelen bilgiler ise telefonun OnePlus Nord olarak adlandırılacağını gösteriyor. İsmi her ne olursa olsun bu yeni telefonun OnePlus için önemli olduğunu ve rakiplerinden pazar payı kapabilmek için gerekli olan bir adım olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatı gerçek anlamda uygun tutabilir ve aynı segmentteki cihazlara göre daha iyi bir donanım sunarsa OnePlus’ın yeniden yükselişe geçmesi işten bile değil.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz