Plants vs. Zombies

Mobil oyunlara meraklıysanız Plants vs.Zombies oyununu mutlaka duymuşsunuzdur. İlk olarak bağımsız bir firma tarafından piyasaya sürülen ve daha sonrasında büyük bir ilgi görerek EA tarafından hakları satın alınan yapım, birkaç sene öncesine kadar en çok oynanan oyunlardan biriydi. Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan oyunla ilgili nihayet güzel haber geldi. EA’nın yaptığı açıklamaya göre yeni oyunun geliştirilme süreci başlamış durumda.

EA bünyesinde çalışmalarını sürdüren PopCap Games tarafından geliştirilen yeni oyunun oynanabilir alpha sürümü Google Play’de yerini almış durumda. Oyunu denemek isteyenlerin alpha sürecine kayıt yaptırması ve Android cihazlara oyunu indirmesi yeterli oluyor. EA, oyuncuların bu erken deneme sürecinde birçok sorunla karşılaşabileceği uyarısında bulunuyor. Sınırlı sayıda kişinin alındığı deneme sürecine eğer şu an kayıt olamıyorsanız önümüzdeki günlerde tekrar deneyebilirsiniz. Plants vs Zombies 3 oyununun deneme süreciyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun ne zaman tam sürüme geçeceğinin henüz bilinmediğini sözlerimize ekleyelim.

Plants vs. Zombies oyunu nedir? Nasıl Oynanır?

Plants vs. Zombies serisi, çok basit bir mantık üstüne kurulu olmasına rağmen oldukça eğlencelidir. Oyunda amacımız bahçemize türlü bitkiler ekerek (patates, ayçiçeği vb) evimizi zombilere karşı savunmaktır. Her bitkinin kendine özel yetenekleri bulunmaktadır. Amacımız, bu bitkileri stratejik şekilde yerleştirerek zombi dalgalarını savuşturmaktır. Plants vs. Zombies oyununun ilk ve ikinci versiyonunu denemek isterseniz iOS ve Android’in uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz