Oyun sektörünün geldiği nokta, oyunla ilgisi olmayan sektörlerin dahi iştahını kabartıyor. Oyunlarla pek de alakası olmayan ürünler oyuncuların beğenisine sunuluyor ve bu ürünler için yüksek fiyatlar talep ediliyor. Oyunculara özel olarak sunulan ilginç ürünlerin arasına bir yenisi daha eklendi. Dünyaca ünlü spor giyim üreticisi PUMA, oyunculara özel çorap duyurdu. Oyun oynarken oyuncuların performansını artırmayı hedefleyen bu çorap, oyuncuların dikkatini çeker mi bilemiyoruz.

PUMA yeni geliştirdiği oyunculara özel çorap ile oyuncuların dikkatini çekmeyi hedefliyor

Sıradan çoraplara göre daha fazla özellikle donanmış olan PUMA’nın oyunculara özel çorabın olabildiğince hafif şekilde tasarlandığı ifade ediliyor. İç kısmının yumuşak yapıda ve uzun süre kullanımda rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlandığı, alt kısmın ise esnek yapıda olduğu belirtiliyor. Hava alan yapıdaki kumaş sayesinde rahatlık sağlayan çorabın alt kısmında kauçuk malzeme kullanıldığı dile getiriliyor. Bu sayede iç mekanda oyun oynarken kaymanın önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca alt kısımda yapışkan bir yüzeyin de bulunduğu ve bu yüzey sayesinde ayağın yere sıkı basmasının mümkün olduğu belirtiliyor.

PUMA’nın yenilikçi ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkan ürün, oyunculara özel her üründe olduğu gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Oyunculara özel çoraplardan birine sahip olmak isterseniz 80 euro’yu (Şu anki kurla yaklaşık 500 TL) gözden çıkarmanız gerekiyor. Ürünle ilgili detaylara buradan göz atabilirsiniz. Çorabın özelliklerini sıralayan ve tasarımını gösteren videoyu ise haberin görselinden izleyebilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz