star wars

Star Wars hayranıysanız neredeyse her ürünün bu serinin tasına sahip bir versiyonunu bulmanız mümkün. Ancak bu ürünler içerisinde Star Wars sevginizi kullanmaktan başka bir işlevi olmayan, malzeme kalitesi çok düşük ürünler de bulunuyor. Razer’ın geliştirdiği mouse ve klavye seti ise hem yüksek kalitesi hem de serinin ikonik karakterlerini barındıran tasarımıyla dikkat çekiyor

Serinin hayranları bu ekipmanları çok sevecek

“May the 4th be with you” sloganıyla Star Wars günü olarak kabul edilen 4 Mayıs tarihinde tanıtılan aksesuar setinin içinde devasa bir mouse altlığı, mouse ve klavye yer alıyor.Bu ürünlerin aslında yeni bir Razer ürünü olmadığını ve var olan ürünlerin Star Wars temasıyla donatılmış hali olduğunu belirtmemizde fayda var. Mouse altlığı Razer Goliathus Extended, Mouse Razer Atheris ve klavye ise BlackWidow modelinin serinin temasına sahip hali.

Razer CEO’su Min-Liang Tan, “Star Wars zengin kültürel fenomeniyle yalnızca sinema sektöründe değil, oyun camiasında da önemli bir aktör. Lucasfilm ile kurduğumuz birliktelik neticesinde bu özel koleksiyonu hayranlarımıza sunuyor ve en ikonik karakterlerin tasarımlarını oyun ekipmanlarımıza getiriyoruz.” sözleriyle bu ürünlere verdikleri önemi vurguluyor.

Eğer serinin sıkı hayranıysanız ve bu hayranlığınızı bilgisayarınıza da yansıtmak istiyorsanız bu özel tasarımlı klavyeyi 100 dolara, mouse’u 60 dolara ve mouse altlığını 35 dolara satın alabilirsiniz. Detaylı bilgilere buradan Razer’ın sitesine ulaşarak göz atabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz