Samsung Galaxy Note 10 Tasarımını Gösteren Yeni Video

Samsung Galaxy Note 10 heyecan verici özelliklerle geliyor.

2019 yılını yarılamış bulunuyoruz ancak heyecan verici akıllı telefon tanıtımları için yılın son aylarını beklememiz gerekiyor. Bu yıl tanıtılması beklenen ve büyük merak uyandıran akıllı telefonların başlarında Galaxy Note 10 geliyor. Samsung’un çerçevesiz ekran anlayışını benimseyecek ve ekran üzerinde ön kameraya sahip ilk Galaxy Note cihazı olacak ürünle ilgili devamlı olarak yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.Haberimize konu olan ve  Samsung Galaxy Note 10 tasarımını tüm detaylarıyla gösteren video ile cihazın ne gibi özelliklere sahip olacağını aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz.

Samsung Galaxy Note 10 sonsuz ekran deneyimini pekiştirecek

Videoda anlaşılacağı üzere Samsung Galaxy Note 10’un sahip olacağı tasarım, Galaxy Note 9 tasarımı ile benzerlik gösteriyor. Ekranın üst ve alt kısmındaki çerçevelerin biraz daha küçük halde de olsa yer almaya devam ettiği görülüyor. Çerçevelerin küçülmesi neticesinde ön kameranın ekran üzerinde yer bulduğu dikkat çekiyor. Tam ortada küçük bir yuvarlak şeklinde yer alan kamera, az bir yer kaplaması sayesinde sonsuz ekran deneyimini baltalamıyor. Öte yandan eğer Samsung Galaxy Note 10 gerçekten bu tasarımla gelecekse henüz Samsung’un ekran altına gömülü kameraya geçiş için hazır olmadığını söyleyebiliriz. 6.3 inç büyüklüğünde QHD+ ekranın yer aldığı ileri sürülen telefonun ekran kalitesi konusunda çıtayı bir kez daha yukarılara taşıyacağını düşünüyoruz.

Arka tarafında yer alan üç kamerayla fotoğraf konusunda iddialı olacağı söylenen Galaxy Note 10’un diğer özellikleri hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor. Cihazın olası tasarımını gösteren videoya haberin görseli üzerinden göz atabilirsiniz.

 

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz