Samsung’un sevilen Note serisi cihazının bu yıl piyasaya sürülecek olan modeli için geri sayım başladı. Samsun Galaxy S20’ye göre daha yüksek performans ve daha iyi bir kamera ile gelmesi beklenen Samsung Galaxy Note 20 cihazının tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

Tarihin açıklandığı videoda pek fazla detaya yer verilmiyor. S-Pen’in görüldüğü videoda kalemin ucundan mürekkep damladığını görüyoruz. Bu damlayan sıvının rengi aynı zamanda yeni Samsung Galaxy Note 20’nin rengine işaret ediyor. Videonun sonunda ise Samsung Galaxy Note 20 tanıtım tarihi olarak 5 Ağustos gösteriliyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy Note 20 Bu Tasarımla Gelebilir

Etkinlikte Samsung Galaxy Note 20’nin tüm detaylarının açıklanmasının yanı sıra bazı diğer cihazların da tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy Z Flip’in 5G versiyonunun geliştirildiği uzun bir süredir konuşuluyor. Etkinlik çerçevesinde bu cihazın da resmi olarak tanıtılabileceği söyleniyor. Samsung Galaxy Watch 3’ün de tanıtılması beklenirken Samsung’un bu cihazlar dışında bir sürprizinin olup olmayacağı merak ediliyor.

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin  Snapdragon 865 Plus ve Exynos 992 olmak üzere iki farklı işlemci varyasyonuyla satışa sunulacağı biliniyor. Üçlü kamera düzeneğinin bulunacağı Galaxy Note 20 ailesinin en tepe modeli olacak olan Galaxy Note 20 Ultra’da 108 megapiksel çözünürlüğünde kameraya yer verileceği ileri sürülüyor. Ayrıca cihazın kalemi olan S-Pen’in birçok yeni yeteneğe kavuşacağı da söylenenler arasında.

Koronavirüs nedeniyle etkinlik yalnızca internet üzerinden izlenebilecek. 5 Ağustos’taki Unpacked etkinliğine Türkiye saati ile 17:00’da Samsung’un resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz