samsung galaxy s11

Telefonların yalnızca bir veya iki farklı varyasyonla piyasaya sürüldüğü dönemi hatırlıyor musunuz? Biz hatırlamakta zorluk çekiyoruz. Çünkü bir süredir telefonlar üç veya daha fazla değişik modelle karşımıza çıkıyor. Yeni çıkacak olan akıllı telefonlarla ilgili sızıntılarla sık sık gündeme gelen Evleaks, yeni gönderdiği bir tweet’te Samsung Galaxy S11 ile ilgili bazı detaylara değindi. Buna göre 3 farklı ekran boyutuyla karşımıza çıkacak olan yeni Galaxy S11, toplamda 5 farklı varyasyonla satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S11, 5G ve LTE için ayrı seçenekler sunacak

Evan Blass, yani Evleaks tarafından atılan tweet’e göre yeni Galaxy S11; 6,4 inç, 6,7 inç ve 6,9 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutuyla gelecek. En küçük iki model olan 6,4 inç ve 6,7 inç ekranlı modellerde 5G ve LTE seçeneklerinin sunulacağı belirtiliyor. En büyük ekranlı model olan 6,9 inçlik modelde ise sadece 5G olacağı ifade ediliyor. 5 varyasyonun tamamının kavisli ekranla geleceği ifade ediliyor. Samsung Galaxy S10e’deki gibi düz ekranların yeni cihazlarda yer almayacağı ve artık tamamen kavisli ekranlara geçiş yapılacağı dile getiriliyor.

Samsung Galaxy S11 modelinin çıkış tarihinde herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Evleaks’in aktardığına göre gelenek haline geldiği üzere yeni cihazların şubat ayında karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Daha önce kamera yetenekleri ve işlemcisi hakkında bazı iddialar ortaya atılan Galaxy S11 hakkında henüz kesin bilgiler bulunmuyor. Cihazın tüm detaylarını öğrenebilmemiz için şubat ayına kadar beklememiz gerekiyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz