Galaxy seri telefon çıkarmaya son hızla devam ediyor. Daha ismi olmayan yeni telefonun üretilme aşaması sürerken basına sızan haberlere göre daha amiral serisi tüketilmeden yeni Samsung Galaxy S11 konu edilmeye başlandı. Telefonun rengi konusunda basına sızan haberlerde auro glow renk seçeneği ile diğer seri renklerinden farklı bir alternatif sunacağı anlaşılıyor. Galaxy seri renkleri ile birlikte bu renk seçeneğinin tüketicilerin beğenisine sunulacağı. Galaxy seri telefonlar beyaz, siyah, gri, pembe ve metalik renklerde olmaktaydı.

Samsung Galaxy S11 hakkında birçok iddia mevcut

Çıkaracağı yeni seride Galaxy, telefonların renkleri ile gündeme otursa bile esas yeniliklerin telefonun işlevselliği ve kamerası üzerine olacağı söylentiler arasında. Telefon hakkında çıkan iddialar, Cihazın 128 GB depolama alanına sahip taban modelle geleceği, arka kameralar dahil toplamda 4 adet (64 ve 108 MP) kameraya sahip olacağı, tetracell teknolojisinin kullanılma ihtimali, gelişmiş yüz tanıma, portre çekimleri ve mekansal çekimlerde son teknolojik özelliklerine sahip olacağına işaret ediyor

Galaxy S11 akıllı telefonlar hakkında basına ilk sızan bilgi 2019 Temmuz ayında olmuş, ekran genişliği konusunda patentler basında yer almıştı. Daha sonraki süreçte basına sızan bir diğer akıllı telefon Samsung Galaxy S11 hakkında telefon özelliklerinin yer aldığı liste olmuştu. Önümüzdeki aylar içerisinde telefonla ilgili daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz