samsung galaxy s11

Galaxy S10 serisi ile hatrı sayılır bir başarıya imza atan Samsung, önümüzdeki yıl piyasaya süreceği Galaxy S11 serisi ile yine iddialı geliyor. Teknik özellikleriyle performans konusunda yine üst seviye bir deneyim sunması beklenen cihazın pil performansında da önemli bir artış yaşanacak gibi görünüyor. Gelen bilgiler doğruysa Samsung Galaxy S11’in standart versiyonu, beklenenden daha büyük bir pil kapasitesine sahip olacak. Ayrıca Samsung Galaxy S11 Plus ile iddialı bir pil kapasitesi sunulacak.

Samsung Galaxy S11 Plus, pil kapasitesiyle Note 10 ve Galaxy S10’u geride bırakacak

Samsung, akıllı telefonlarında kamera ve pil performansını ön planda tutuyor. Kamera konusunda son yıllardaki en iyi akıllı telefonları üreten Samsung, pil alanında da daha iyi yerlere gelmeyi hedefliyor. İddialara göre Samsung Galaxy S11’in pil kapasitesi, hem Galaxy Note 10 hem de Galaxy S10’u geride bırakacak. Bu durumda Samsung Galaxy S11’in pil kapasitesinin 3.500 mAh’den yüksek olacağını söyleyebiliriz. Tam kapasite bilinmese de cihazın yaklaşık 4.500 mAh pil ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy S11 Plus modelinde ise kapasitenin 5.000 mAh’e kadar çıkması söz konusu. Son olarak Galaxy serisinin küçük üyesi Galaxy S11e’nin 4.000 mAh pile sahip olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S11’in yüksek pil kapasitelerinin yalnızca 5G versiyone özel olma ihtimali üzerinde duruluyor. Böyle bir durumda 4G versiyonu satın alanların daha düşük bir kapasiteyle karşılaşması mümkün. Umarız böyle bir durum yaşanmaz ve Samsung’un yeni amiral gemisi telefonunu satın alan her kullanıcı yüksek pil kapasitesinin tadını çıkarabilir.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz