samsung galaxy s11 tanıtım tarihi

Samsung Galaxy S11 tanıtım tarihi ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı. Paylaşılan bilgiye göre Samsung Galaxy S11’in çıkışı için uzun süre beklememize gerek kalmayacak. Tanıtım tarihi haricinde cihazın kamera yetenekleriyle ilgili de bazı bilgiler ortaya çıktı. 108 megapiksel çözünürlüğünde kamera ve 5x yakınlaştırma özelliğiyle gelmesi beklenen cihazın video özelliklerinde de geliştirmeler yapılacağı söyleniliyor.


Belirtilenlere göre Samsung Galaxy S11’de PRO Video adı verilen bir mod bulunuyor. Bu modda adından da anlaşılacağı üzere profesyonel anlamda işlemler yapılması mümkün hale geliyor. Kullanıcı bu moddayken pozlama, deklanşör hızı, renk ve ISO ayarlarını yapabiliyor. Kısacası videoyla ilgili her ayarın kontrolü kullanıcıya geçmiş oluyor.

Cihazda bir de Space Zoom isimli modun bulunacağı ileri sürülüyor. Huawei’nin üst seviye akıllı telefonlarında bulunan özelliğe benzer nitelikte olacak bu özellikle 50 kat ve hatta belki de 100 kat yakınlaştırma yapılabileceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy S11 tanıtım tarihi pek de sürpriz olmayacak

Samsung Galaxy S11’in tanıtım tarihi olarak 18 Şubat işaret ediliyor. Samsung’un istiridye kabuğu gibi dikey çekilde katlanan yeni akıllı telefonun da yakında bu tarihlerde tanıtılması bekleniyor. Bu iddia doğru çıkmasa bile cihazın 11-18 Şubat arasında

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz