Samsung Galaxy S20

İlk önce S11 adıyla piyasaya sürüleceği düşünülen ancak son iddialarla birlikte Samsung Galaxy S20 ismine sahip olacağı ortaya çıkan cihazla ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Tasarımı ve teknik detayları neredeyse kesinleşen cihazın şimdi de başka detayları sızdı. fiyatının ne olacağı detaylanmış durumda.

Galaxy S20, 5G ve 4G olarak farklı sürümlerle geliyor

XDA Developers’tan Max Weinbach, gönderdiği tweet ile Galaxy S20’nin fiyatını paylaştı. Weinbach’ın gönderdiği tweet’te 3 farklı Galaxy S20 modeli görülüyor. Samsung Galaxy S20 5G modelinin fiyatının 900 euro ile 1000 euro arasında değişeceği ileri sürülüyor. Samsung Galaxy S20+ 5G modelinin 1050-1100 euro aralığında ve Galaxy S20 Ultra 5G cihazının ise 1300 euro seviyesinde bir fiyatla satışa sunulacağı söyleniyor. Samsung’un öncekine göre farklı bir tasarıma sahip olması beklenen yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’in ise 1400 euro fiyat etiketine sahip olacağı iddia ediliyor. Cihazların 4G versiyonlarının ise her model için 100 euro daha düşük fiyata sahip olması bekleniyor.  Sonuç olarak Samsung’un amiral gemisi telefonlarından birini satın almak isteyenlerin en az 1000 euro’yu gözden çıkarması gerekiyor.


Galaxy S20 ailesinin önümüzdeki ay duyurulması bekleniyor. Tam tarih olarak ise 11 Şubat tarihi öne çıkıyor. Galaxy Note 10 benzeri bir tasarımla gelecek olan Galaxy S20’nin özellikle kamera tarafında ön plana çıkması bekleniyor. Fiyatıyla ilgili söylenenler şimdilik iddia aşamasında olan cihazın tüm detaylarını öğrenmemiz için kısa bir süre daha beklememiz gerekiyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz