Sennheiser HD 350 BT

Sennheiser, yüksek kaliteli sese giden yoldaki 70 yıllık tecrübesiyle yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Sennheiser’ın en çok tercih edilen bluetooth kulaklıkları HD 4.40 ve HD 4.50’nin geliştirilmiş versiyonları Sennheiser HD 350 BT ve HD 450 BT, 30 saatlik pil ömrü, güncellenmiş ses kalitesi ve sesli asistan desteğiyle mükemmel sese ulaşmak isteyenlere teknolojik bir çözüm sunuyor.

Kaliteli ses dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Sennheiser, ürün çeşitliliğini artırmayı sürdürüyor. HD 350 BT ve HD 450 BT modeliyle müzik tutkunlarına kablosuz, özgür bir ses deneyimi yaşatan Sennheiser, USB-C uyumlu hızlı şarj özelliği, 30 saate yükseltilmiş pil ömrüyle müziği özgürce deneyimlemek isteyenlere keyifli bir müzik deneyimi sunuyor.

Sennheiser HD 350 BT

Aktif gürültü önleme

HD 350 BT ve aktif gürültü önleme özelliğiyle HD 450 BT, güncellenmiş ses kalitesi sunuyor. Kablosuz ses deneyimini Bluetooth 5.0 ile birlikte sunarken, AAC, aptX Low Latency kodek desteği ile yüksek kaliteli ses deneyimi yaşatıyor.

Daha rahat, daha anlaşılır performans

Smart Control “uygulaması” sayesinde konuşma sesinin kolay anlaşılır bir şekilde iletilmesini sağlayan kulaklıklar; sesli kitap, podcast gibi konuşma odaklı içeriklerde daha rahat ve anlaşılır bir konuşma performansı sunuyor. Uygulama, ek olarak ekolayzır ayarlarını değiştirmeyi ve batarya durumunu öğrenmeyi de mümkün hale getiriyor.

Günlük hayatta kullanımı kolaylaştıran özellikleri ve Siri, Google Asistan, Alexa gibi sesli asistan destekleri sunan HD 350 BT ve HD 450 BT, mükemmellik ve özgürlük arayanlar için isabetli bir seçim.

Minimalistik tasarım öğeleri içeren beyaz ve siyah renk seçenekleri ile yüksek kaliteli, sıra dışı bir kablosuz ses deneyimi yaşatan iki model; kompakt katlanabilir yapılarıyla müzik tutkunlarının her an yanında. Sennheiser HD 350 BT Türkiye satış fiyatı 869 TL olarak belirtilmiş durumda. Sennheiser HD 450 modelinin satış fiyatı ise 1499 TL

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz