The Last of Us 3

Henüz The Last of US 2 piyasaya sürülmüş bile değil ancak şimdiden Yeni Last of US oyunu için iddialar ortaya atılmaya başladı bile.Oyunun geliştiricisi Naughty Dog’un üst düzey isimlerinden biri olan Neil Druckmann, yaptığı açıklamada The Last of Us serisinin 3. oyunu için açık kapı bıraktı.

The Last of Us 3 ihtimalleri şimdiden konuşuluyor

GQ ile röportaj yapan Druckmann’a Naught Dog’un bir sonraki projesinin ne olduğu soruldu. Kendisi ise cevap olarak bir sonraki oyunun yeni The Last of US olabileceğine işaret etti. Bir sonraki oyunun ne olacağıyla ilgili devamlı olarak düşündüğünü belirten isim, sonraki oyunun The Last Of Us’ın üçüncüsü olabileceği veya tamamen yeni bir seriye başlangıç yapılabileceğini ifade etti.

The Last of Us serisi şüphesiz Naughty Dog’un en önemli serilerinden biri. İlk oyunuyla büyük başarılar yakalayan oyunun ikinci sürümü önümüzdeki haftalarda raflardaki yerini alacak. Talihsiz bir şekilde başından sonuna kadar neredeyse tüm senaryo detayları internet ortamına sızan oyun buna rağmen heyecanla bekleniyor. İstemeden de olsa senaryoyu öğrenen oyuncular da hikayeyi kendileri deneyimlemek için oyunun çıkışına saatler sayıyor. Otoriteler oyunun yılın en iyi yapımlarından biri olacağına kesin gözüyle bakıyor. Yeni nesil öncesinde Naughty Dog’un son oyunu olacak The Last of Us 2’nin konsolun sınırlarını zorlaması ve unutulmaz bir deneyim sunması bekleniyor.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz