TAG Heuer Connected Series 3

Akıllı saat pazarı zaman geçtikçe daralmaya ve daha az markaya ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ünlü saat üreticisi TAG Heuer ilk akıllı saatini piyasaya sürdüğünde onun da akıllı saat piyasasında fazla durmayacağı düşünülmüştü. Özellikle de şirketin yüksek fiyat politikasının akıllı saat pazarında kalmasını engelleyeceği söyleniyordu. Ancak TAG Heuer, yüksek marka bilinirliği ve geliştirdiği başarılı akıllı saatlerle bu alanda yer almaya devam ediyor. Şirketin yeni akıllı saati TAG Heuer Connected Series 3, özellikleri ve malzeme kalitesiyle diğer akıllı saatlerin arasından kolayca sıyrılabiliyor.

TAG Heuer’in ilk akıllı saati biraz kaba tasarımı nedeniyle eleştirilmişti. Yeni geliştirilen model ise tasarım olarak çok daha başarılı görünüyor. 45 milimetre titanyum ya da metal gövdeyle gelen saatte safir kristal cam bulunuyor. Apple Watch’takine benzer bir şekilde döner tuşa sahip olan model, bu tuş sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Her zaman açık OLED ekranın yer aldığı cihaz, aktif ve ambiyans modları sayesinde pil tasarrufu sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Apple Watch Kalp Krizi Geçiren Kişinin Hayatını Kurtardı

TAG Heuer, akıllı saat modelinin mobil uygulamasını tamamen elden geçirdiğini belirtiyor. Yenilenen mobil uygulamada saat arayüzlerini özelleştirmenin ve diğer özelliklere ulaşmanın daha kolay olduğu belirtiliyor. Ayrıca aktivite takibi verilerinin de daha net görüntülenebildiği ifade ediliyor. Saatte 5 adet dijital ve analog olarak kullanılabilen saat arayüzü bulunuyor. WearOS işletim sistemine sahip olan cihaza dışarıdan farklı arayüzler dahil etmek de mümkün oluyor.

Cihazın giriş modeli 1.800 dolara satışa sunulmuş durumda. En üst modelin satış fiyatı ise 2.350 dolar. Apple Watch Series 5’in Hermes kordonlu en üst seviye modelinin 1.500 dolar olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda TAG Heuer’in saatinin ne kadar pahalı olduğu daha net anlaşılıyor. TAG Heuer Connected Series 3 hakkında detaylı bilgilere buradan göz atabilirsiniz.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz