team fortress 2 classic

Valve’in efsane serilerinden biri olan Team Fortess’ın 2. oyunu 2007 yılında piyasaya sürülmüş ve büyük yankı uyandırmıştı. Piyasaya sürülmesinin üzerinde 13 yıl geçen oyun, bu süre içerisinde gelen güncellemelerle birlikte birçok yeni özelliğe kavuştu. Ancak oyunu çıktığı yıllarda oynamaya başlayan bazı oyuncular oyunun eski halinin özlemini duymaya başladı. Team Fortress 2 Classic adı verilen ve indirmeye sunulan sürüm, yaşlı kurtların oyunun eski haline duydukları özlemi gidereceğe benziyor. Uzun yıllardır geliştirilen bu sürümü bekleyen oyuncular artık oyunu indirebilir.

Valve ve Steam ile hiçbir bağlantısı bulunmayan bir mod yapımcısı olan Eminoma isimli grup tarafından geliştirilen TF 2 Classic, oyunun dallanıp budaklanmamış, saf halini yeniden bizlere sunuyor. 2008 ve 2009’daki Team Fortress 2’nin öğelerini barındıran oyunda aynı zamanda oyuncuların yabancılık çekmemesi adına güncel oyundan da bazı silahlar ve haritalar yer alıyor.

Oyunun yayınlanmasıyla birlikte yanında hemen bir güncelleme geliyor. The Death & Taxes güncellemesiyle birçok farklı silah, harita ve diğer birçok özellik oyuna ekleniyor. Team Fortress 2 Classic ile ilgili olarak tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun nasıl indirileceğini anlatan ve oyunun indirme bağlantısının yer aldığı sayfaya ise buradan göz atabilirsiniz.. Oyunun orijinal versiyondan farklı bir kurulumu olduğunu ve ana oyun dosyalarının değiştirilmediğini belirtelim.

YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz